Przemysław Filipek

Dyrektor Marketingu i E-commerce w Norauto

„Wszystkie prowadzone przez Pracownika projekty cechowało profesjonalne podejście oraz dobra jakość wykonania”

„W trakcie okresu zatrudnienia Przemysław Filipek prowadził projekty związane z wdrożeniem nowej strony internetowej, współpracował z zespołem międzynarodowym, koordynował pracę zespół obsługi klienta oraz wraz ze zespołami z innych krajów zajmował się wprowadzaniem nowych funkcjonalności na stronie www. Pracownik zajmował się również przygotowaniem internetowych kampanii reklamowych, newsletterów oraz raportami z ich efektywności. Do zadań Przemysława Filipka należało przygotowani raportów, analizowanie danych sprzedażowych oraz innych wskaźników związanych z e-commercem.

W swojej pracy Pracownik wyróżniał się przede wszystkim wysokimi umiejętnościami analitycznymi. Wszystkie prowadzone przez Pracownika projekty cechowało profesjonalne podejście oraz dobra jakość wykonania.

Przemysław Filipek jest osobą bardzo sympatryczną, z pozytywnym nastawieniem do pracy oraz współpracowników, kreującą miłą atmosferę w pracy.

Pracownik posiada wysokie kwalifikacje zawodowe oraz bogate doświadczenie co predysponuje go do pracy w działach marketingu oraz e-commerce:.

Scroll to Top