Przemysław Filipek

Kierownik Biura Obsługi Klienta w emag.pl

„Charakteryzowało go niespotykane zaangażowanie w codziennej pracy, daleko wykraczające po za zakres podstawowych obowiązków”

„Pan Przemysław Filipek był zatrudniony w firmie Agito przez niemal 4 lata. W tym okresie dwukrotnie awansował. Zaczynając od Asystenta Sprzedaży Internetowej na Specjaliście Biura Obsługi Klienta kończąc. Do jego głównych obowiązków należała obsługa klienta oraz procesowanie zamówień. Z czasem stał się moim nieformalnym zastępcą, wspierając w zarządzaniu kilkudziesięciu osobowym zespołem.

Podczas naszej współpracy Pan Przemysław dał się poznać jako osoba niezwykle sumienna i samodzielna w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Charakteryzowało go niespotykane zaangażowanie w codziennej pracy, daleko wykraczające po za zakres podstawowych obowiązków. W sytuacjach wymagających poświęcenia swojego czasu zawsze można było na niego liczyć.

Kreatywność i nieszablonowe myślenie to kolejne cechy wyróżniające wyżej wymienionego pracownika na tle zespołu. Wdrażanie swoich innowacyjnych pomysłów przyczyniło się do zwiększenia jakości i wydajności firmy.

Warto docenić niespotykaną pozytywną energię i życzliwość, na którą codziennie można liczyć ze strony Pana Przemysława. Gotowość do pomocny w każdej chwili i cierpliwość doceniali szczególnie jego współpracownicy.

Nadzwyczajne podejście do wykonywanych obowiązków powoduje, że praca z tak wyjątkowym i profesjonalnym człowiekiem jak Pan Przemysław była ogromną przyjemnością zarówno dla mnie, jak i dla całego zespołu.

Przyszłemu pracodawcy z czystym sumieniem polecam współpracę z Panem Przemysławem, będąc przekonanym, że jego osobowość i zaangażowanie spowodują, że świetnie odnajdzie się w nowym otoczeniu i wniesie ogromny wkład w rozwój firmy”.

Scroll to Top