Przemysław Filipek

Kierownik działu handlowego w ArtDom, Zmedia

„Z pewnością sprosta on wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy”

„Pan Przemysław jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Znakomicie odnajduje się zarówno pracując samodzielnie, jak i w grupie. Jest osobą samodzielną, sumienną i bardzo zaangażowaną w pracę, która powierzone zadania wykonuje systematycznie, a jednocześnie dokładnie. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko zachowując spokój. Jest osobą ambitną, ciągle doskonalącą swoje umiejętności. Z łatwością przyswaja wiedzę, jest otwarty na nowe wyzwania.

Jako bezpośredni przełożony miałem okazję na bieżąco obserwować efekty codziennej pracy Pana Filipka i z pełną odpowiedzialnością polecam go jako pracownika mimo iż pracował on u nas zaledwie 3 miesiące – zwolnienie wyniknęło tylko i wyłączeni z powodu restrukturyzacji w firmie. Z pewnością sprosta on wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego pracodawcy”.

Scroll to Top